رایان

سایت استاتیک

سایت استاتیک

سایت استاتیک (ایستا) به سایتی گفته می شود که یک بار طراحی می شود و دارای ساختار و محتوای ثابتی می باشد. این نوع سایت در طول حیاتش چندان نیاز به تغییر ندارد. در طراحی سایت استاتیک چند صفحه ثابت آماده می شود که به راحتی نمی توان در آنها تغییرات ایجاد کرد و برای هر تغییر و یا بروزرسانی نیاز به برنامه نویس یا کسی که دارای دانش کدنویسی باشد.

توضیحات بیشتر

سایت داینامیک

سایت داینامیک

به سایت هایی داینامیک (پویا) می گویند که دارای سیستم مدیریت محتوا (کنترل پنل) می باشند. در این سایت ها طراحی صفحات وب به گونه ای صورت می گیرد که کارفرما قادر خواهد بود در پایان طراحی سایت و راه اندازی آن به راحتی و بدون داشتن دانش کد زنی و برنامه نویسی تغییرات مد نظر خود را در سایتش ایجاد کند و مطالب وب سایت را به روز رسانی کند.

توضیحات بیشتر

سایت Responsive

سایت Responsive

با رشد روز افزون استفاده از اینترنت این پرسش مطرح می شود که چگونه سایت هایی مناسب برای تمامی کاربران بسازیم و دیگر با مشکلات ذکر شده در بالا موجه نشوند.پاسخ صنعت و علم به این سوال به طراحی وب سایت های ریسپانسیو (responsive web design) رسیده است که به اختصار RWD نامیده می شود.risponsive به معنی واکنش گرا یا پاسخ گراست.

توضیحات بیشتر

سئو چیست؟

سئو چیست؟

سئو یا عبارت Search Engine Optimization براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌ بندي بالا، ايجاد شده‌ اند. سئو را مي‌توان مجموعه ‌اي از روش‌ ها براي تغيير استراتژيک وب سايت ‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌ پردازد.

توضیحات بیشتر

انواع سئو

انواع سئو

سئو(SEO) به طور کلی به دو دسته تقسیم میشود: سئو کلاه سیاه - سئو کلاه سفید
سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌ بندي بالا، ايجاد شده‌ اند. سئو را مي‌توان مجموعه ‌اي از روش‌ ها براي تغيير استراتژيک وب سايت ‌ها دانست.

توضیحات بیشتر

وب سایت و وب اپلیکیشن

وب سایت و وب اپلیکیشن

وب اپلیکیشن یک نرم افزار کاربردی است که پس از بررسی و تجزیه تحلیل یک مجموعه و مشخص کردن دقیق نقش ها، عملکردها و ... برای آن مجموعه طراحی میشود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد.
معمولا وب سایت به یک برنامه کاربردی گفته می شود که در اینترنت ارائه میشود و به انتشار یک خبر یا یک مطلب و یا ارائه توضیحات در مورد یک خدمت می پردازد.

توضیحات بیشتر